Agenda & Uitslagen Print

Onderstaand treft u de agenda voor de aangespannen sport. Via deze website kunt u alleen inschrijven voor de tuigpaarden. Indien u een bepaalde categorie kiest dan worden de gegevens verzonden naar het secretariaat van desbetreffende categorie.


Datum Locatie Disciplines Website Lijsten
05-07-19 CK Hulshorst Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
06-07-19 Grolloo Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
06-07-19 CK Houten Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
07-07-19 Vlijmen Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
12-07-19 Tolbert Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
13-07-19 Zuidenveld Zweeloo Leden Zuidenveld   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
13-07-19 Zuidenveld Zweeloo Tuigpaarden Nationaal
  Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
Uitslagen
19-07-19 Garijp Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
20-07-19 Dwingeloo Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
20-07-19 CH Houten Bolhoed Tuigpaarden Nationaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
21-07-19 Chaam Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
25-07-19 Fokdag Terschuur Tuigpaarden Promotie   Vraagprogramma
Startlijsten
27-07-19 Hellendoorn Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
28-07-19 De Wolden Tuigpaarden Promotie
 
28-07-19 Bakkeveen Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
28-07-19 Santpoort Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
30-07-19 Norg Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
30-07-19 Norg Tuigpaarden Nationaal
  Vraagprogramma
Startlijsten
Programma
02-08-19 CK Norg Tuigpaarden Regionaal  
03-08-19 Uithuizen Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
03-08-19 Rijs Tuigpaarden Nationaal   Vraagprogramma
05-08-19 Opmeer Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
Startlijsten
05-08-19 Opmeer Tuigpaarden Nationaal   Vraagprogramma
Startlijsten
07-08-19 Stratenconcours Ruinen Tuigpaarden Promotie  
07-08-19 Buitenpost Tuigpaarden Nationaal   Vraagprogramma
17-08-19 Tuigpaardendag Ermelo Tuigpaarden Regionaal   Vraagprogramma
24-08-19 Hippiade Nunspeet Tuigpaarden Regionaal  
28-08-19 Groningen Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
28-08-19 Groningen Tuigpaarden Nationaal   Vraagprogramma
31-08-19 Sliedrecht Tuigpaarden Promotie op uitnodiging  
31-08-19 Fokdag Oldebroek Tuigpaarden Regionaal  
01-09-19 Blaricum Tuigpaarden Regionaal  
01-09-19 Norg Tuigpaarden Regionaal Noord   Vraagprogramma
07-09-19 Almkerk Tuigpaarden Regionaal  
07-09-19 Drogeham Tuigpaarden Nationaal  
08-09-19 De Purmer Tuigpaarden Regionaal  
09-09-19 Rolde stratenconcours Tuigpaarden Promotie  
16-09-19 Lierop Tuigpaarden Regionaal  
21-09-19 Hoogland Tuigpaarden Regionaal
 
21-09-19 Hoogland Tuigpaarden Nationaal
 
25-09-19 Workum Tuigpaarden Promotie   Vraagprogramma
28-09-19 Indoor Hellendoorn Tuigpaarden Promotie  
29-09-19 Varsseveld Tuigpaarden Regionaal