Big Ben wint twee keer in Staphorst
Op de vrijdagavond van het tweedaagse indoor concours van rijvereniging Staphorst in de manege aldaar vond 16 oktober een showavond plaats met ook een aantal wedstrijden voor tuigpaarden. Vanwege vrachtautopech moesten twee stallen op het laatste moment afzeggen waardoor de deelname minimaal was. In de openklasse bleven er drie deelnemers over die er toch een mooie wedstrijd van maakten en Alwin van der Veen als winnaar kreeg met de grote Urgent-zoon Big Ben van Evelien Corbeek. De juryleden Marcel de Boer en Edwin Achterhuis vonden de winnaar een compleet paard die mooi vanuit de schouder bewoog en er hoog overheen keek. De tweede plek was voor Annemieke Calis met Nobel (v. Jericho) van vriend Kevin Hummel en als derde mocht Kim Haverslag opstellen met Eribo (v. Manno).
In de damesklasse mochten bovengenoemde paarden weer opdraven en was Evelien Corbeek de vierde deelneemster met Miraculeus (v. Cizandro) van Alwin van der Veen. Big Ben werd als enige voor de luxere tweewielige dameswagen gereden door Jessica van der Veen en nu mocht zij de eerste prijs in ontvangst nemen als ook de prijs voor het schoonste geheel. Annemieke Calis en Nobel werden weer tweede. Evelien Corbeek werd derde en Kim Haverslag derde.
Annemieke en Evelien duelleerden samen om de winst in de zadelrubriek met eerstgenoemde als winnares op haar vos Nobel. Bron: De Paardenkrant
Geert Bouius


